Wie zijn we?

De vennoten van Cazimir functioneren samen met onze medewerkers als een heel hecht team, ieder met zijn of haar eigen specialiteit. Het is net deze unieke combinatie van specialisten en hun eigenzinnige en atypische manier van samenwerken welke dikwijls leidt tot de creatieve en kwalitatieve oplossing en persoonlijke service waar u om vraagt.

Vennoten

Olivier De Keukelaere
Olivier De Keukelaere

Advocaat - Vennoot

olivier.dekeukelaere@cazimir.be
Nathalie Labeeuw
Nathalie Labeeuw

Advocaat - Vennoot

nathalie.labeeuw@cazimir.be
Tim Melis
Tim Melis

Advocaat - Vennoot

tim.melis@cazimir.be
Wim Vermeulen
Wim Vermeulen

Advocaat - Vennoot

wim.vermeulen@cazimir.be
Rinse Elsermans
Rinse Elsermans

Advocaat - Vennoot

rinse.elsermans@cazimir.be

Principals

Francis van der Haert
Francis van der Haert

Advocaat - Principal

francis.vanderhaert@cazimir.be
Evelien Vande Putte
Evelien Vande Putte

Advocaat - Principal

evelien.vandeputte@cazimir.be

Medewerkers

Fien Baert
Fien Baert

Advocaat

fien.baert@cazimir.be
Marie Bamelis
Marie Bamelis

Advocaat

marie.bamelis@cazimir.be
Eline Beeken
Eline Beeken

Advocaat

eline.beeken@cazimir.be
Robin Bosschaert
Robin Bosschaert

Advocaat

robin.bosschaert@cazimir.be
Ruben Brosens
Ruben Brosens

Advocaat

ruben.brosens@cazimir.be
Ann-Sofie Ceulemans
Ann-Sofie Ceulemans

Advocaat

annsofie.ceulemans@cazimir.be
Jozefien Dobbelaere
Jozefien Dobbelaere

Advocaat

jozefien.dobbelaere@cazimir.be
Adel Echallaouchi
Adel Echallaouchi

Advocaat

adel.echallaouchi@cazimir.be
Céleste Ghequiere
Céleste Ghequiere

Advocaat

celeste.ghequiere@cazimir.be
Philippe Hermans
Philippe Hermans

Advocaat

philippe.hermans@cazimir.be
Elisabeth Janssens
Elisabeth Janssens

Advocaat

elisabeth.janssens@cazimir.be
Joost Klaps
Joost Klaps

Advocaat

joost.klaps@cazimir.be
Tomas Martens
Tomas Martens

Advocaat

tomas.martens@cazimir.be
Dieter Moens
Dieter Moens

Advocaat

dieter.moens@cazimir.be
Alexandre Missal
Alexandre Missal

Advocaat

alexandre.missal@cazimir.be
Katrien Nys
Katrien Nys

Advocaat

katrien.nys@cazimir.be
Ellen Quintelier
Ellen Quintelier

Advocaat

ellen.quintelier@cazimir.be
Anne-Sophie Stievenard
Anne-Sophie Stievenard

Advocaat

annesophie.stievenard@cazimir.be
Wouter Strypsteen
Wouter Strypsteen

Advocaat

wouter.strypsteen@cazimir.be
Dries Vandervelde
Dries Vandervelde

Advocaat

dries.vandervelde@cazimir.be
Esther Vanhaelemeersch
Esther Vanhaelemeersch

Advocaat

esther.vanhaelemeersch@cazimir.be
Eveline Vanthorre
Eveline Vanthorre

Advocaat

eveline.vanthorre@cazimir.be
Rosanne Van Gael
Rosanne Van Gael

Advocaat

rosanne.vangael@cazimir.be
Naomi Van Laer
Naomi Van Laer

Advocaat

naomi.vanlaer@cazimir.be
Kesley Verachtert
Kesley Verachtert

Advocaat

kesley.verachtert@cazimir.be
Luna Zehner
Luna Zehner

Advocaat

luna.zehner@cazimir.be

Support

Cem Aydin
Cem Aydin

Management Assistant

cem.aydin@cazimir.be
Jolien De Meyer
Jolien De Meyer

Assistant Finance & Compliance

jolien.demeyer@cazimir.be
Laura Geerts
Laura Geerts

Office Coordinator

laura.geerts@cazimir.be
Ayse Kara
Ayse Kara

Financial Department

ayse.kara@cazimir.be
Iqra Raza
Iqra Raza

Management Assistant

iqra.raza@cazimir.be
Widad Touzani
Widad Touzani

Management Assistant

widad.touzani@cazimir.be
Vincent Van den Borre
Vincent Van den Borre

Management Assistant

vincent.vandenborre@cazimir.be
Jolien van Gilse
Jolien van Gilse

Paralegal

jolien.vangilse@cazimir.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Door verder te surfen, stemt u in met ons cookie-beleid. Meer info