Wie zijn we?

De vier vennoten van Cazimir functioneren samen met onze medewerkers als een heel hecht team, ieder met zijn of haar eigen specialiteit. Het is net deze unieke combinatie van specialisten en hun eigenzinnige en atypische manier van samenwerken welke dikwijls leidt tot de creatieve en kwalitatieve oplossing en persoonlijke service waar u om vraagt.

Vennoten

Olivier De Keukelaere
Olivier De Keukelaere

Advocaat - Vennoot

olivier.dekeukelaere@cazimir.be
Nathalie Labeeuw
Nathalie Labeeuw

Advocaat - Vennoot

nathalie.labeeuw@cazimir.be
Tim Melis
Tim Melis

Advocaat - Vennoot

tim.melis@cazimir.be
Wim Vermeulen
Wim Vermeulen

Advocaat - Vennoot

wim.vermeulen@cazimir.be

Principal

Liesbeth Franck
Liesbeth Franck

Advocaat - Principal

liesbeth.franck@cazimir.be

Medewerkers

Eline Beeken
Eline Beeken

Advocaat

eline.beeken@cazimir.be
Robin Bosschaert
Robin Bosschaert

Advocaat

robin.bosschaert@cazimir.be
Ann-Sofie Ceulemans
Ann-Sofie Ceulemans

Advocaat

annsofie.ceulemans@cazimir.be
Rinse Elsermans
Rinse Elsermans

Advocaat

rinse.elsermans@cazimir.be
Frederic Heylen
Frederic Heylen

Advocaat

frederic.heylen@cazimir.be
Elisabeth Janssens
Elisabeth Janssens

Advocaat

elisabeth.janssens@cazimir.be
Çiçek Keskin
Çiçek Keskin

Advocaat

cicek.keskin@cazimir.be
Jessica Leemans
Jessica Leemans

Advocaat

jessica.leemans@cazimir.be
Veerle Lerut
Veerle Lerut

Advocaat

veerle.lerut@cazimir.be
William Lietaer 
William Lietaer 

Advocaat

william.lietaer@cazimir.be
Hanne Martens
Hanne Martens

Advocaat

hanne.martens@cazimir.be
Tomas Martens
Tomas Martens

Advocaat

tomas.martens@cazimir.be
Alexandre Missal
Alexandre Missal

Advocaat

alexandre.missal@cazimir.be
Ellen Quintelier
Ellen Quintelier

Advocaat

ellen.quintelier@cazimir.be
Anne-Sophie Stievenard
Anne-Sophie Stievenard

Advocaat

annesophie.stievenard@cazimir.be
Wouter Strypsteen
Wouter Strypsteen

Advocaat

wouter.strypsteen@cazimir.be
Evelien Vande Putte
Evelien Vande Putte

Advocaat

evelien.vandeputte@cazimir.be
Esther Vanhaelemeersch
Esther Vanhaelemeersch

Advocaat

esther.vanhaelemeersch@cazimir.be
Eveline Vanthorre
Eveline Vanthorre

Advocaat

eveline.vanthorre@cazimir.be
Evelyne Van Der Elst
Evelyne Van Der Elst

Advocaat

evelyne.vanderelst@cazimir.be
Francis van der Haert
Francis van der Haert

Advocaat

francis.vanderhaert@cazimir.be
Rosanne Van Gael
Rosanne Van Gael

Advocaat

rosanne.vangael@cazimir.be
Kesley Verachtert
Kesley Verachtert

Advocaat

kesley.verachtert@cazimir.be
Flore Versmessen
Flore Versmessen

Advocaat

flore.versmessen@cazimir.be

Support

Anissa Ajmerrou
Anissa Ajmerrou

Management Assistant

anissa.ajmerrou@cazimir.be
Gwen Coorevits
Gwen Coorevits

Management Assistant

gwen.coorevits@cazimir.be
Jolien De Meyer
Jolien De Meyer

Management Assistant

jolien.demeyer@cazimir.be
Laura Geerts
Laura Geerts

Office Coordinator

laura.geerts@cazimir.be
Iqra Raza
Iqra Raza

Management Assistant

iqra.raza@cazimir.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Door verder te surfen, stemt u in met ons cookie-beleid. Meer info